RVKIN
Запорожский рыболовный клуб

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


История благодарностей участнику injener ::: Спасибо сказали: 439 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
26.12.2018, 19:43 Отчеты о рыбалках (2018 год)
Чемпионат Кировоградской области для запорожских мормышечников это уже традиция. Проходило данное мероприятие на реке Сугоклея. Раньше ехал за призами, но на этот чемпионат ставил перед собой другую задачу, это попадание в сборную Запорожской области по мормышке и подготовка к отборам в сборную Украины. Привлекло данное соревнование форматом, это личный зачет без команды в одной зоне 15 спортсменов, сам принимаешь решение на тур.
Хоть и личный зачет но отправились запорожцы дружно. Почти все претенденты в сборную области приняли участие в данном действии.
[attachmentid=27305]
Централизовано организовавшись, закупив мотыль и в тесноте но не в обиде добрались до Кропивницкого, почти без приключений. Короче говоря коцнутое колесо на яме нас не остановило.
[attachmentid=27304]
Отдохнув после дороги выдвинулись на водоем. По прибытию было определено что мы имеем две длинных зоны около 200 метров длинной и 80 метров ширеной. Первая мысль - Набегаюсь.
Промеряв рельеф периметра зоны и обловив его с тренировки стало понятно, что рыба держится определенного рельефа и стоит на глубинах 1.7-2 метра, есть пулеметные ершовые и окуневые лунки в прилове плотва грамм 60-70 и окунь 100-150 грамм. Также из тренировки стало понятно что рыба выбивается но не вся 4-5 граммовый ёрш мог пулеметить весь тур единственная проблема его найти тоесть пробурить лунку именно там где надо. Непонятка была по кормлению рыбы и размерами снастей с одной стороны ерша как самую прожорливую рыбу нужно было кормить обильно но с другой окунь и единичная плотва которые клевали с той же лунки могли перенасытится. Тоже самое по снастям было замечено что со старта крупными снастями можно было быстро собрать крупную рыбу, а потом долавливать более мелкими мормышками но в тоже время вся капризная рыба пропускалась. А ко всему этому надо еще добавить, что спортсмены из Кропивницкого очень досконально знают водоём и это их основное преимущество т.к. рыба держалась определенного рельефа.
Т.к. жили все запорожцы под одной крышей естественно не обошлось без обсуждений тактик на тур и рассказов о личных наблюдениях повадок рыбы все это как и обычно весело))) Шутки, смех, веселье именно то что нужно для понимания друг друга. Для себя я решил стартовать с 0.065 леской и мормышкой 2.65 но приготовил и более мелкие диаметры т.к. мне показалось что рыба к вечеру тренировки рот прикрыла и кушала не так активно, бурить зону по всей длине по две лунки параллельно кормя кормушкой в практически стоячем водоеме только для того чтобы понимать куда мне двигаться и правильно ли я двигаюсь по рельефу.
[attachmentid=27306]
[attachmentid=27307]
Итак 1 Тур.
Проходил в более рельефной и более рыбной зоне.
Я решил занять явно аномальный угол с каменистым дном. Дале двигался к косе с меляком который находился в противоположном торце зоны. Бурил много двойками, пока добуривался местные спортсмены уже отметились поимкой рыбы, некоторые заняли часть пробуренных лунок, сохраняю спокойствие возвращаюсь на основную базу лунок и с первого прохода получаю 0 поклевок но флаг не снимаю т.к. очень сильна вера в это место. Дальше с вторым флагом прошёлся по лункам получил несколько поклевок мелкого ерша но я их бросаю и ищу рыбу покрупнее и вот аж на финише моей разбурки из 35-40 лунок на бровке коси нахожу окуня. Счастье было не продолжительным идет как-то все не стабильно с провалами.... возвращаюсь в свой угол и вот раздача несколько крупных ершей потом окуней, наладилось подумал я но среагировавший А. Дубяга вклинился в этот косяк рыбы который я уже делил с А. Виноградовым на троих рыбы было уж не. Так и много, лунки стали утихать самую самую решаю обильно докормить но порционно с верху и это дало свои плоды рыба потянулась на столб корма. Последние 15 минут решаю крутится на месте стартовой базы перемещаясь по 4 лункам, достаю 9 рыб из которых 2 мерных плотвы, окуня и ерши. Уже тогда я подумал что зону взял. Взвешивание так и показало но мое преимущество слишком мизерное было, а именно 40 грамм отделяли меня от второго места которое занял Олег Бондаренко. Некие переживания имели место быть т.к. я понимал что первым я стал благодаря последним 9 рыбам.
Тур второй
Мало рыбная зона один край которой был прижат в берег второй к глубине полтора метра но на тренировке было понятно что в берегу на глубине 1 метр рыбы нет, а с другой стороны рыбу подвыбили на тренировке и ее в зоне будет мало. Решаю бурить опять длину зоны которая представляла непаханое поле, стартовую мормышку меняю на 2.3, с 0.052 леской. В свою очередь хозяева водоема предсказуемо заняли участок зоны где рыбка на тренировке отзывалась лучше всего. Итак старт, спустя несколько минут я чётко вижу как хозяева водоема бурятся в направлении противоположного меляка, я действую по плану но не могу понять в чем суть разбурки оппонентов так как на карте у меня меляк на котором рыбы нет. После первого прохода поймал всего 5 мелких ершей, лечу как фанера над Парижем т.к. меляк почему-то начал работать и приносить бонусных окуней, решаю вклинится но все закрыто куда не бурю попадаю в 1,3 метра или на русло 2 м. В конечном итоге пытаясь поймать крупную рыбу ловлю 2х нормальных окуней и с 7 рыбами понял что надо что-то менять иначе провал. до конца тура остается 50-40 минут. Принимаю уже запоздалое решение добрать вес 4-х граммовыми ершами. Лунка такая у меня есть ловлю ершей в темпе но мало времени осталось и явно понимая что результат не ахти у меня. Так и есть 4 место по итогам второго тура обогнать по весу прямого претендента за первое место не удалось. В итоге второе место и проиграно первое лишь по весу с разницей 110 грамм.
Но я не разочарован, а счастлив что получил такой опыт. Заколдованное место после тура перемерял, оказалось что между двух меляков небольшая канавка в которой и жил окунь.
Нужно было на активность хозяев сразу реагировать в таком маленьком пятачке, либо сосредоточится на ерше. Мог ли я поймать проигранные 110 грамм? С 100% уверенностью да, но нужно было не отступать от своего сценария и сосредоточится на ерше раньше минут на 30. Но после боя руками не машут но этот урок я усвоил. А это именно тот опыт за которым я и приехал, это бесценная спонтанная ситуация.
[attachmentid=27303]
[attachmentid=27301]
[attachmentid=27302]

Хочу поблагодарить Артема который доставил на место ловли в четко назначенное время всех запорожских спортсменов, Виктора, Алексея, Максима и опять же Артема за создание уютного времяпровождения.
Организаторам и спонсорам соревнований спасибо за гостеприимство и организацию соревнований на высоком уровне. Соревнования организованы Вами становятся интересней что явно способствует росту уровня спортсменов области.
Всем спортсменам спасибо за хорошую подготовку, отличную конкуренцию.
dibz, nikolaevi4, SAGE, sport-fisch, usach, _VIT_,
10.12.2018, 2:10 Команда "ЗРК"
Условия формирования Сборной Запорожской области по мормышке на 2019 год!

Принять участие в борьбе за место в команде может любой желающий вне зависимости от области, в корой проживает или состоит в федерации. Единственное требование, что в случае прохода в состав претендент должен быть членом федерации рыболовного спорта и оплатить взносы в ЗОФРС.

Условия:

Команда 6 человек (5 основных и 1 запасной, окончательный состав на ЧУ и КУ определяется капитаном сформировавшейся команды за день до старта 1 тура всеукраинского соревнования. Капитан выбирается членами сборной из числа членов сформировавшейся сборной).
Члены сборной Запорожской области определяются по рейтингу (условия рейтинга ниже).
Рейтинг формируется, по итогу (личного зачета) 4 из 6 туров на выбор:
- 2 тура ЧО (или КО) Днепропетровской области.
- 2 тура ЧО (или КО) Запорожской области.
- 2 тура ЧО (или КО) Кировоградской области
Сумма очков в рейтинге будет формироваться по суме личных мест в 4 турах. Если спортсмен участвовал более, чем в 4-х турах, то в рейтинг берутся лучшие 4.
В случае не проведения вышеупомянутых соревнований или график данных соревнований установлен после Чемпионата Украины и Кубка Украины, отборы в сборную Запорожской области будут проведены отдельно на установленном ЗОФРС водоеме или на водоеме в месте проведения всеукраинских соревнований. В данном случае: претенденты желающие попасть в сборную Запорожской области должны сообщить о желании принять участие в отборах за 20 дней до официальной даты проведения первого всеукраинского соревнования.
Спортсмен принявший участие в менее чем 4-х турах за каждый пропущенный тур получает балл равный количеству спортсменов в зоне +1.
Даты проведения соревнований должны появиться в ближайшие дни о их графике будет сообщатся на форуме Запорожского рыболовного клуба в ветке http://fishing.zp.ua/forum/index.php?showtopic=994.

Относительно всех желающих помочь сборной на ЧУ и КУ всегда рады любой помощи. Если у кого-то есть возможность и желание поехать с командой помощником (смотрящим), дайте знать. Пишите в личку http://fishing.zp.ua/forum/index.php?showuser=22368
Прошу потенциальных претендентов дать знать о своих намерениях побороться за место в сборной Запорожской обл.
nikolaevi4, _VIT_,
10.12.2018, 1:42 Зимние Соревнования и Фестивали
ІХ Чемпіонат Кіровоградської обл. "Мормишка 2019"
https://www.facebook.com/events/339375613551666/
23 грудня 2018 року в Кіровоградській області на водоймі в с.Миколаївські Сади

FLAGMAN Чемпионат Днепропетровской области по ловле рыбы на мормышку 2019г.
05-06 января 2019 года на Гребном канале г.Днепр, ж.м. Победа
http://rco.in.ua/forum/index.php/topic/902...BIv_z6qi-cst98Y

Чемпіонат України з ловлі риби на мормишку з льоду, р.Козинка, Київська обл.
15.02.19- 17.02.19 .

Кубок України з ловлі риби на мормишку з льоду, Тернопільска обл. Тернопільский став.
01.03.19-03.03.19
nikolaevi4, SAGE,
7.5.2018, 13:08 Отчеты о рыбалках (2018 год)
Где риба?
Везде.
Порыбачил в окружности песков.
Итак Конка 26-27 апреля. Рыбалка отдихалка, мой кум ловил карпа самий большой 11.700 кг.
[attachmentid=27008]Я не увлекаюсь карповой ловлей но было интересно наливай да пей))) на рыбалке пострадала 1 рыба весом около 3 кг. за 2-е суток поскольку была седена добитчиками.
2, 3 мая конка если кидать падальше м. 60 то на черьвя ловятся неплохие караси близко м.30 мелочь. Клюет жадно иногда мгновенно. С сином отвели душу, пострадало 10 карасей.
[attachmentid=27009] [attachmentid=27010]
4 мая о. кушугум очень часто но очень мелкий карась клюют на фидер наживка не важна дальность заброса и.т.д. тоже его так много что он просто клюет. Рыбу отпустил.
6 мая московка говорят карп клюет, я не почуствовал! карась небольшой но умерений иногда плотва и густера. ловится грубо говоря со среди ни московки. Даже садок не мочил все в воду.
Сделал вивод - бель везьде! Суть только в размере и концентрации определённого преобладающего вида. Поймать сможет любой без особого напряга и на любую палку с любой кашей.
Denis08ua, maxxxl, nikolaevi4, phoeniiix, sazan75, _VIT_, денисXXX, дубовка, Николай Анатольевич,
21.1.2018, 20:25 Чемпионат Киевской области по мормышке 2018
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого чемпіонату Київської області
з ловлі риби зимовою вудкою з льоду.


1. Мета та завдання.
Змагання проводяться з метою:
• пропаганда фізичної культури і спорту.
• залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом;
• підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
• популяризація риболовного спорту;
• відбір спортсменів до складу збірної команди області для участі в чемпіонаті України та Кубку України.

2. Строки та місце проведення.
2.1 Змагання проводяться 20 січня 2018 року в два тури на протязі одного дня в трьох виділених для змагань зонах. Точне місце проведення змагань буде оголошено 16.01.2018

3. Статус та характер змагань.
3.1. Змагання здійснюється в особисто-командному заліку. Склад команд – 3 (три) учасники. Одиночні учасники, які прибули без команд будуть сформовані в команди на місці реєстрації.
3.2. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких формується фонд придбання кубків і медалей та інших організаційних витрат.
3.3 Вступні благодійні внески становлять :
- 150 гривень з кожного учасника;
- для учасників, які вперше приймають участь сума внеску становить 50 гривень;

4. Участники змагань.
4.1 До участі в змаганнях допускаються особи, які досягли 16 років з відповідним станом здоров’я.
4.2. Учасники зобов’язані ׃
- дотримуватися Правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, Правил змагань і цього Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
4.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними Правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.4. Учасникам забороняється ׃
- порушувати Правила риболовного спорту України;
- розпалювати вогнища, розпивати спиртні напої.

5. Організатори і суддівство.
5.1. Пряме проведення і суддівство проводить суддівська колегія відповідно Правилам змагань і даного Положення. Головний суддя змагань – Шевченко Олександр.
5.3. Лінійні судді здійснюють контроль за діями учасників, головний суддя веде протокол змагань, підводить результати нагородження.

6. Програма проведення змагань.
Змагання проводяться згідно діючих Правил з риболовного спорту.

7.00 - 7.30 Реєстрація учасників на місці проведення змагань.
7.30 - 8.15 Інструктаж, жеребкування, урочисте відкриття змагань.
8.15 - 8.30 Перехід до зони лову.
8.30 Старт 1-го туру.
11.00 Фініш 1-го туру.
11.00 -12.15 Зважування риби, підбиття підсумків 1-го туру.
12.30 Старт 2-го туру.
15.00 Фініш 2-го туру.
15.00-16.00 Зважування риби, підбиття підсумків змагань.
16.00 Нагородження переможців, закриття змагань.

7. Правила змагань та визначення результатів.
7.1. Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних Правил спортивного риболовства.
7.2. До зважування приймаються всі види риби, спіймані на дозволену наживку (крім судака, щуки, сома). Розмір риби не лімітується.
7.3 Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своєму секторі. Судді збирають рибу в кожній зоні окремо. Зважування проводиться на березі у присутності учасників змагань. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена, спіймавшого рибу.

8. Підбиття підсумків, нагородження.
8.1. Підбиття підсумків робиться на основі протоколів суддівської колегії, згідно Правил змагань. Переможці та призери визначаються в особистому та командному заліку.
8.2. Переможець змагань в особистому заліку нагороджується кубком, медаллю та грамотою. Спортсмени, які вибороли 2-3 місця (призери змагань) нагороджуються медалями та грамотами.
8.3. Команда-переможець нагороджується кубком, медалями та грамотами. Команди-призери, які зайняли 2 та 3 місце нагороджуються медалями та грамотами.
8.4. Також можуть додатково вручатися призи, надані спонсорами або організаторами змагань.

9. Фінансові витрати.
9.1. Витрати пов’язані з організацією змагань покриваються за рахунок вступних внесків.
9.2 Проїзд та харчування учасників - за рахунок самих учасників.
9.3. Нагородження: грамоти, кубки, медалі, призи – за рахунок Київської обласної федерації риболовного спорту та вступних внесків.

10. Безпека під час проведення змагань.
10.1. Усі учасники змагання зобов’язуються дотримуватись правил безпеки на льоду.
10.2. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

11. Застереження.
- заборонено використання на змаганні штучних насадок ( в тому числі кембриків, бісера, штучного мотиля і опариша);
- змагання будуть проведені при товщині льоду не менше 10 см;

12. Особливі умови:
12.1 Виловлена риба зберігається учасниками у виданих номерних кульках, у секторі вилучається суддями для зважування і зберігається до кінця змагань.
12.2. Тривалість змагань – по 2,5 години в кожному турі.
12.3. Визначення особистих результатів здійснюється за найменшою сумою місць, зайнятих спортсменом на змаганні.
12.4. Командна першість визначається за найменшою сумою зайнятих місць членами команд.
12.5. Нагородження переможців відбудеться на місці проведення змагань, вручення нагород, призів та грамот проводитимуть організатори та спонсори.

13. Реєстрація учасників та заявки на участь.
13.1. Підтвердження про участь у змаганнях необхідно направити до 24-00 години
20 січня 2018 року. Реєстрація проводиться у цій темі, або за телефоном О9З-2О9-5О7З
В заявці повинно бути вказано: назва команди, місто, ПІБ учасників команди, контактний номер телефону капітана команди.

Незмінний спонсор Чемпіонату Київської області, компанія SALMO - Україна, представник торгівельних марок Salmo, Lucky John та Norfin




Прошел Чемпионат Киевской области по ловле рыби на мормышку в котором приняло участие 17 команд 49 участников.
[attachmentid=26759]
Команда "ЗРК-Sunline" в составе Сидорякина В. Виноградова А. Дементьева В. Заняла 4 место уступив 3-му месту лишь по весу, второму 1 балл, первому 2 балла.
Протоколы:
[attachmentid=26756]
[attachmentid=26757]
[attachmentid=26758]
Немного фото.[attachmentid=26760][attachmentid=26761]
artem555_86, BlackBoa, DIM, discp, maxxxl, nikolaevi4, SAGE, Victor, Vlad Oskartu, _VIT_, Винни, Каламбет, Лидер, ФЕДУАРД,
5.1.2018, 10:25 Общие вопросы по соревнованиям и фестивалям ЗОФРС
Вот лично меня все устраивает! Из витикающего следует 1) шочешь - делай, 2) кто хотел бить спортсменом тот им стал и таким является, 3) спорт єто карман шире, глаза безумней и тогда все будет ок и риба ловитца и результат есть.

P.S. а розсуждать о том что мне ктото что должен нет смисла т.к. изначально нужно мне хочу я и делаю для єтого максимум.
Николай Анатольевич,
31.12.2017, 13:00 Общие вопросы по соревнованиям и фестивалям ЗОФРС
Да и кстати поповоду ЗРК виживает. Помогите лучше Виктору с организацией внутри клубних соревнований, он вней нуждается в момент актуальности теми.
SAGE,
31.12.2017, 12:51 Продажа - частные объявления
Цитата(injener @ 23.12.2017, 20:42) [snapback]102202[/snapback]

Продам:
1) балалайки експерт 40 грн. Б/У
[attachmentid=26705]
2) балалайки салмо род спорт новие 150 грн.
[attachmentid=26706]
3) ножи для ледобура неро 130 диаметр сферичиские, степенчестие в комплекте есть болти 75 грн. упаковка состояние новое.
[attachmentid=26707]
4) багор и венчик флагмановские за оба цена 200 грн. Б/у
[attachmentid=26708]
5) мормишки салмо диаметр 2,5 и другие новие- б/у цена за штуку 20 грн.
[attachmentid=26709]
6) ледобур неро 130 состоянее идеальное б/у 700 грн. Со сменними сферическими ножами.
[attachmentid=26710]
7) ледобур хенола спид ран конфорт 115 диаметр. 2 голови стандарт и спорт, износ 40 рибалок голови тосить ненадо состояние боевое но б/у цена 3500 за все.
[attachmentid=26711]
Касатально покупки пишите в личку

Все в продаже все есть
leha,
31.12.2017, 12:45 Общие вопросы по соревнованиям и фестивалям ЗОФРС
Так я и говорю. Хочешь чтото зделать бери и делай. И никто ничем никому и не что не обязан. Хотите создать фидерную команду создавайте, берите участие в обласних офицальних соревнованиях в других областях если нет в нашей нарабатуйте рейтенг и заработайте имя себе. І проблем участия на всеукраинских у вас не будет.
SAGE,
22.5.2017, 7:07 Весенний ЗРК-Брейн фестиваль по ловле рыбы поплавочными снастями 2017
Спасибо всем за дружественою компанию, а также за организацию даного мероприятия. Я получил удовольствие от рибалки наловил на 7 место которим бил удевлен но бил не доволен собой потому как риба уклейка на точке у меня не держалась а била набегами за час до конца тура я понял почему (мой легкий корм здувало небольшим течением и прижимало к береговой бровке в последний час я начал ловить ближе к берегу и в трех метрах от места закорма и в єтом месте била стена мелкой риби также мне попалось 5 плотвиц) но било позно. Также я привез чемпиона, Динис молодец и чемпион с чем я его ПОЗДРАВЛЯЮ!!! Я не тренировался и не знал особености секторов но Виктор которий провел сдесь несколько тренировок перед началом тура сказал, что если Денис воспользуется шансом даним ему удачним жребием то победа прийдет. Денис шансом воспользовался, а значит єто мастерство, красавчик.
Также поздравляю Виктора и Виталика, молодци!
Р.S. тренировки не проходят зря!
денисXXX,
19.5.2017, 14:52 Весенний ЗРК-Брейн фестиваль по ловле рыбы поплавочными снастями 2017
Сидорякин Владислав Ивановичь- зарегистрируйте, спасибо.
Винни,
22.3.2017, 8:16 14th World Ice Fishing Championship
14 Чемпіонат світу з лову риби на мармишку.
Все розпочалось 2 з половиною роки назад коли Олексій Дубяга мене витягнув на льод ловить тарань на глубині з метр... Як же мені тоді було страшно. Я сів на одній лунці і не здвинувся з місця до кінця рибалки, потім поступовий прогрес дав мені шанс прийняти участь в відборах в збірну України, які відбулись в м. Теропіль. У відборі брали участь імениті риболови спортсмени України, я розумів що мені буде важко витримати конкуренцію та потрапити до збірноі. Тому, великих надій я не плекав та їхав на відбір вчитися у своїх суперників правильно та швидко ловити рибу. Віктор Дементьев поїхав в підтримку мені та з власної цікавості. Я тренувався два дні дещо зрозумів однак далеко не докінця. Деякий збіг обставин надав мені можливість проживати з основними претен,дентами у збірну В. Стадниченко, А. Зайко можливо це стало одним з ключових моментів. Хоча підтримка з боку В. Дементьева була також важлива.... Ніколи не забуду слова «Может хватет бить раколовом»))) ну, а про допомогу з полуживим полу мертвим мотилем и постійна харчова підтримка взагалі не може бути оцінена. Реальну можливість отримати місце в фіналі відбору відчув після 4 туру. Далі отримував задоволення від лову риби, однак в останньому турі вирішив, що або я буду боротись з Д. Шихатаровим и Д. Новгородським, або поіду додому нізчим. Тому, останній тур я провів як останній в житті зробивши все від себе можливе. Обійшовши навіть В. Жолніна на 1 грам. Далі почуття свої описати не можу. Скажу лише, що десь після 1 туру фіналу були певні думки відмотись від місця в збірній у разі виходу на користь більш технічного і досвідченого спортсмена..... Тут вже з моєю психологією попрацювали ввечері мої співмешканці.))))
Ну а далі поїздка до Латвіі на 14 Чемпіонат світу з лову риби на мармишку.
Всього розповісти просто не можливо. Розпочну напевне з того, що я отримував задоволення від усього)))) та намагався бути корисним команді продовжуючи вчитись у своїх колег. Розуміючи, що головний тренер не надасть мені можливості виходу в основу, тай чого це повинно булоб трапитись якщо об’єктивно є більш досвідчені спортсмени. Однак, своє бажання я висловлював своїми діями на тренуваннях.
Знову моїми співмешканцями по купе в потязі та в хостелі були Віталій Стадніченко та Олексій Зайко промайнула думка якщо традиції не міняються то можливо збірна завоює місце якого була варта вже 4 рази. Однак поки що це були тільки мрії.
Важка рельєфна водойма з незрозумілою течією та капризною рибою змушувала переживати збірників і тільки в п’ятницю більш менш кожен із збірників прийшовши в конкретне місце ловив ту рибу яка на нашу думку проживала там. Питання залишалось з підлящиком. Та плотвою оскільки в тій кількості в якій вона була тиждень назад при попередньому тренуванні її не має тай взагалі з міжсобойчіків я взагалі сумнівався в плотві однак коли відчув її кількість в конкретних місцях біля периметру зони, я зрозумів що плотві бути залишалось визначитись з часом її підходу після забурювання та місцями її найбільшої концентрації.
Я та Віталій Стадніченко вже в кінці тренування в п’ятницю пішли в місце концентрації плотви, опустивши мармишку ми діагностували плотва є, наміряли квадрат 7х7 і розбурили його, першу плотвичку впіймали аж через 25 хвилин далі почали підловлювати її. Так відповідь на запитання було тримане.
Тривалі співбесіди і тактика готова, залишається внідрити її в життя пари розподілені наступним чином, Д. Новгородський-Д.Корзенков, І. Щевич-В.Жолнін, В. Стадніченко-А.Чепкасов, И. Музичка – Д. Шихатаров, ну и А.Зайко-В.Сидорякін. тут звичайно я мав думки про те який з мене координатор та щей вести мені одного з найтитулованіших риболовів спортсменів. Однак виявилось що Олексій командний гравець і з перших хвилин від дав зрозуміти, що я йому потрібен.
Отже перший тур: Олексій стартує перші 40 хвилин і практично всі лунки мимо риби однак поступово починає нарощувати темп наздоганяти суперників я пристосувався до нової ролі та починати розуміти, що від мене хоче Олексій. Основна проблема була не відсутність риби на початку,а мега популярність Олексія, йому постійно заважали та пресенгували. Як стая вовків ходили за зайцем, така ситуація напрягала не тільки Олексія, а й мене бо йому не дають нормально ловити.... Однак в голову нічого не приходило В підсумку не дуже гарно виходить, але за моїми підрахунками Олексій 3-4. Напарник сумнівався в такому результаті, можливо навіть сумнівався в мені, та то нормально. Робочі моменти. У підсумку командний результат 1-1-2-3-4. О. Зайко 4 місце звісно він результатом не дуже був задоволений однак з 40 хвилинним промахом 4 місце на мою думку це феноменально. Чи відчував я свою провину в цьому? Частково так!
Розслаблятись за рано другий тур і знову О. Зайко в зоні В. Олексій працює за вивіреною на вечірній нараді схемою. Однак знову Зайка взяли в облогу, мішають ловить, переміщуватись практично немає можливості. В дальньому кутку причаівся спортсмен із росіі і методично ловить «борщ» в склад якого входила плотва, йорш, окунь. Ну якось не по батьскі натихаря рибу ловить подумав я, потрібно допомогти заодно і інші конкуренти туди підтянуться. Запропонував Олексію, він згодився, щоб все було ефектно забіг робимо вдвох я в буферній зоні Олексій паралельно в зоні аж дві лунки зробив Олексій і його 5-7 конкурентів взяли знову в облогу. Але так і треба було, лунки прикормив і назад поле вільне є деякий час. Доречи в маневрових лунках також була впіймана риба але згодом. Однак дещо не вдалося російський спортсмен як ловив методично так і продовжував ловити. Ще одна тактична лінія лунок була спрацювала однак не для нас а для спортсмена з Казахстану, Олексію пощастило менше замість підлящика всього 1 маненька густирка. В підсумку декілька грамів не хватило до 1 місця яке зайняв спортсмен з Росіі. Далі зважування, переживання та безмежна радість.
Велике спасибі генеральному спонсору збірноі компаіі Fahrenheit, яка забезпечила фінансову стабільність збірноі ай організували трансляцію котра буквально розірвала весь світ популяризуючи риболовний спорт!
Дякую спонсорам збірноі: ТМ Дмитрук и Навионик. Без смачної ковбаски та технологій результат збірноі міг бути іншим.
В своєму звіті я не вказував де як якими снастями ловила збірна України. Де й як яку стратегію обрала збірна не одноразово повторюватись інші збірники, кому було цікаво той вже прочитав, чи може прочитати необхідності повторюватись не бачу, а чогось нового добавити нічого. Ну, а проте якими снастями ловила збірна взагалі нема сенсу писати оскільки вже тривалий час використовуються всіма спортсменами світу леска Sunline Powerd Vip Plus. Тут лише можна ще раз по дякувати компанії ІБІС за надання в необхідній кількості вище вказаної лески.
Ну а про мармишки говорити також нема чого всі знають навіть спортсмени з інших краін, що збірна України використовує мармишки українського виробницва.
Хочеться подякувати, ще водію Андрію який впевнено нас довозив п пункти призначення та вболівав за збірну.
Дякую Валентину за фото репортаж переглядаючи фото відразу виникало почуття, клас жодної зайвої фото все чітко!
Тренерському штабу Чепкасову А., Корзенкову Д., Шихатарову Д. дякую за поради та підтримку.
Окрема подяка Жолнину В. За різні історії і регулярний провіант.
Ну і звичайно В. Левченко низький уклін він був всюди, завжди та в потрібну хвилину просто неймовірно, уважно слідкував за духом команди та тримав завжди нас в тонусі, а про гарно організовані взаємо відносини із спонсорами справився на відмінно.
Гравцям И. Музичкі, В. Щевічу, Д. Новгородському за якісно виконану роботу.
Дякую В. Стадниченко та О. Зайко навчили вони мене багато, а про час проведений разом взагалі можна знімати комедійне кіно)))) Олексію ще дякую, що довірився мені.
Всі вище перечисленні були одним цілим тому й результат високий показали. Вітаю збірну з 5 золотом! Дениса з серебром в особистому заліку.
І на останок: РАКИ лалалалалала![attachmentid=25840] [attachmentid=25842][attachmentid=25841][attachmentid=25844][attachmentid=25848]
[attachmentid=25847][attachmentid=25846][attachmentid=25845][attachmentid=25843]
Alexey@, discp, maxxxl, SAGE, udav35, Vlad Oskartu, _VIT_, Винни, волк, денисXXX,
19.3.2017, 23:36 Отчеты о рыбалках (2017 год)
Мой отчет о соревнованиях на озере Фатькон в провинции Манитоба, Канада.
Сезон 2016-2017 по лову риби з льоду закритий!!! Не все вийшло як хотілось однак розповісти є про що. Розпочну з кінця...
Від зятя дізнався про відкрите дербі по лову риби з льоду в Канаді, провінція Манітоба на озері «Фалькон». Заявлені призи в кількості 50 і головний приз 10 тис. доларів. Умова отримання призу впіймати найтяжчу рибу. Звичайно я сумнівався в прийнятті участі в такому роді змагань, однак думка спробувати себе та думка дружини про те що варто зіграли вирішальну роль + хто не мріє отриманих приз в 10 тис. доларів)))
Прийнявши практично спонтанне рішення купивши білети 12 березня я прилетів до Канади, день акліматизації і 14 березня я вже на озері.
З самого початку виявилось багато не зрозумілого. А саме місце проведення змагань жодним чином не відмічено. Ми спробували дізнатись у місцевих, а саме на заправці де продавались пропуска, ліцензії та білети на дані змагання. Нам пояснили: від пляжу 150 метрів відступити та рухатись на південь і на до центру озера. Попередньо я озеро розглянув на картах гугл, тому чітко розумів яким чином буду його перевіряти. Крім того, свою вдачу знаю і жодним чином на неї не сподівався, тому потрібно було працювати і ще раз працювати щоб зайняти відповідне місце. Про озеро: воно штучне зроблено на річці русло якої прижато до берега з південної сторони озера.
Тож, перша лунка показала, що на відстані 150 метрів від берега я наткнувся на водорості які росли на глибині 2,5 метра, що ж розпочинаю бурити серію лунок в лінію знаходжу за водоростями відразу бровку та вихід на 3,5 – 4 метра, чудово ставлю жерлиці, а сам рухаюсь далі знаходжу ще одну бровку на 5 метровій голубині з виходом на 6 метрів. Перший день дав наступну інформацію: вся риба окунь, судак, та 2 щуки я зловив на границі водоростей, а саме на віддаленості 4 метри, тобто на початку 1 бровки. Рибу я впіймав балансиром який побачив в відео Д. Корзенкова та на жерлицю. Риба була трудовою приблизно з 30 лунок, всього 4 риби це мало по Канадським мірам.
Доречи товщина льоду була близько метру +- і тут не можна залишити без уваги бензо бур який мені дав в тимчасове користування Дентон Баркман, за що йому велике спасибі, без бура я б не зміг виконати ту необхідну серію лунок при вивченні озера.
Другий день: я вирішив вирушити на південну частину озера знайшов 1 бровку дуже швидко практично з перших лунок поставив жерлиці та почав шукати саме русло саме перші лунки розташувались на бровкі з двома спусками, далі почало клювати перша щука близько 1,5 кг, далі обрив крючка щось дуже велике і потім ще 2 щуки за проміжок часу 3 години, а глибина та 2 бровка знову себе жодним чином не проявила.
На третій день я вирішив, з’єднати дві бази першого та другого дня та нанести точки ДЖПС по лінії 1 бровки починаючи від пляжу та на південь зупинившись в центрі між двома базами я не міг знайти водорості хоча бровку знайшов, придивившись на карту уважніше та підійшовши ближче до берега я побачив, що лінія берегу напроти це затоплені коряги тому водорості були трохи ближче до берега, а ті що на бровкі вимивались скоріш всього течією яка була присутня постійно переважно в 2 напрямках. В центральній базі я не отримав жодної покльовки. Для себе зробив висновок, що границя водоростей далеко від бровки і щука прив’язана до неі, однак перевіряти берег не став оскільки зони повинні бути 150 метрів від берега дуже далеко.... Вирішую рухатись до точки другого дня та перевірити чи дійсно риба тримається там де я думаю та рухається від русла до берега. Часу не багато півтори години, тільки розташував жерлиці відразу покльовка і щука, далі останні півтори години ельдорадо я навіть збився з рахунку по кількості покльовок більше 10 точно, реалізував тільки 3. В голові промайнуло якщо так буду транжирить покльовки то на успіх сподіватись не варто.... Саму велику впіймав близько 3 кг., що з уст місцевого вважалась призовою.
В останній день роблю висновки, що необхідно зваженіше ставитись до ставитись до клюновшоі риби та давати їй більше часу заглотнуть наживку. Однак моє останнє тренування проходило далеко від зони оскільки межі зони досі не відомі, а тренування в ній це дискваліфікація, хоча не зрозуміло яким чином я повинен був не тренуватись там де не відмічено, але я не дома тому спорити та доводити щось комусь не було сенсу, знайшовши швидко гарне місце почав ловити отримав покльовки та лише одну не реалізував, що ж вже краще... Всі мої думки та дії працюють риба ловиться, але її розмір не дуже лише в одному місці є тропа великої щуки. Тренування закінчено, вирішив під’їхати до зони яку почали бурити організатори, відразу побачив, що саме перспективне місце не входить в зону однак моя ДЖРС лінія чітко по всій дліні зони. Однак який я був вражений коли побачив, що один із країв зони практично в 40-50 метрах від берега..... Відразу розчарування оскільки там був близько коряжник, а мені зовсім не відомо чи є там риба однак мені було відомо де закінчуються водорості в напрямку до берега, а також відомо те, що риба там в мене не клювала.
Маю те що маю, явна дезінформація про межі зони наводить на думку про низькі шанси зловити велику рибу. І якщо мої знання англійської мови можна віднести до низьких та звинуватити себе, що я не правильно зрозумів можна, однак в високих знаннях англ. мови Юри сумнівів не було і як нам пояснили в тому напрямку ми і рухались.
Весь час з вечора до ранку я думав про те як я буду діяти. В зоні і тільки в ранці в черзі я прийняв остаточне рішення і воно було частково хибним.... Я вирішив, що робити ставку на берег мені не має сенсу оскільки мені не відома глибина, а попасти із стартових хвилин на голову рибі мені може пощастити на 1 бровці біля стіни рослинності якої трималась риба на тренуваннях, далі потрібно було вирішити, бігти ближче до русла чи залишатись в районі пляжу де була впіймана моя перша риба на цьому озері. Прийняв рішення, що ближче до русла більше шансів вловити рибу. Ну а те що потрібно було зайняти лунки по периметру не було ніяких сумнівів оскільки конкуренція в 2000 тисячі рибаків занадто велика і рибу в середині зони виб’ють швидко, далі я спланував час наступним чином першу годину я чекаю на рибу, якщо мимо то починаю перемішуватись по бровці на вільні лунки шукаючі рибу. Методи ловлі визначив першу годину на жерлиці з мертвою рибою оскільки живу не можна, а потім перемішуватись з жерлицею ставлячи її в центр бровки, та рухаючись по колу вільних лунок ловлячи на балансир.
Звуковий сигнал старт, бігти близько 800 метрів з середини толпи прибіг один з перших зайняв чітко намічені лунки, рядом розташувався канадець який зайняв 5 місце в змаганнях на озері Вінніпег, котрий сказав що мені повезло, що я зайняв лунки периметра. Почуття, що я роблю все правильно. Готуюсь до старту, потім вирішую пройтись коли всі всілись провірити чи є вільні лунки по бровці та підготовити план В уразі промаху плану А. Обійшовши зону побачив, що периметр зони занятий весь, а бровка з водоростями містами зайнята місцями ні не такі вже тут і ламери подумав я не думаю що це збіг обставин....., більшість прижались до глибини 20 % до берега, лінія водоростей вільна, частково вільна й бровка. Далі пройшовся 2 рази звертаючи увагу на оснастку і наживку. Побачив що є категорія рибаків які виключно збираються користуватись балансирами розміром см. 7.... А деяка частина планує ловити на блесна. Інша більшість на жерлиці з наживкой мертвої риби. Найбільш страшні суперники мені показались з балансирами ті які зайняли периметр і як виявилось не дарма... Хоча я и мав балансир и він у мене працював на даному озері однак розмір його був не той і розрахований він більше на невелику рибу. Ще мене шокували намиста з блесен и крючків на які чіплялись відразу декілька різновидів наживок. Я не знаю чи це дозволено.... Нас ніхто добре не перевіряв лише спитали живої наживки не має всі відповідали ні на цьому перевірка закінчувалася.
Також я замітив, що з периметра заносились ящики, ну мабуть з снастями, рибу було занести не проблема))) ну це ж Канада наче всі і все чесні....
СТАРТ!!!
Тільки залунав сигнал, я ще другу жерлицю не поставив вже 3 риби принесли на зважування. ЯК??? Пощастило.... )))) потім пішли нести рибу і вже в перші пів години впіймали на 6 кг. щуку. Потім почали нести рибу з місця першої мого тренування. Розуміючі що риба може закінчитися я швидко збираю одну жерлицю та переміщую її до берега іншу руку беру балансир з вудкою і рухаюсь як планував вже через 20-25 хвилин я займаю місце на бровкі в зоні першого мого тренування... И поки я обловлюю лунку балансиром через одну лунку в 8 метрах Наташа зовсім не слов’янського лиця виловлює щуку близько 7 кг. Паніка відчуватися в середині мене однак я продовжую и вже через 5 хвилин прапор жерлеці піднявся, підсік є щучка приблизно кіло.... Від 0 відійшов пройшла всього година... Впіймати трофей є шанси більш того я ходжу по рибі... Однак біля мене все нова і нова риба в мене нічого за годину до завершення з берегового периметру крик я з 60 метрів бачу це бревно розумію що це перше місце.... Оголошення 9 кг.. Але я вірю повторюючи собі не «ссать» продовжуючи переміщатись по лункам... Далі фініш, однак е ще надія з одною рибою попасти в 50 кращих та отримати тис. Доларів. Однак оголошення зовсім мене засмучує оскільки мені 120 грам до 50 місця не хватило. Розчарування просто безмежне..., а більше всього розчарувати те, що риба була під мною однак я впіймати її не зміг тренуючись 4 дні. Саме цікаве що крім мене на водоймі всі ці 4 дні було 3 людини і чи взяли вони участь мені не відомо інші прибули на змагання на удачу, хоча деякі мали досвід з лови такого розміру рибу оскільки балансирщики и війшли в топ 10.... Себе заспокоювати можливо, тим, що я провідав сестру Інну і її сім’ю якій дякую за теплу зустріч та різну допомогу, також Юрі чоловіку моєі сестри який переводив мені те що не було зрозуміло і провів зі мною 3 дні на озері намагаючись допомогти в його вивченні, а за відео взагалі поклон класна пам’ять! племіннику Богдану також спасибі за переживання)))
Далі мій племінник захотів залишитись половити рибу ми перемістились на перспективну точку яка не входила в зону лову і Богдан після невеликих інструкцій виловив щуку на півтора кіла)))) радості маса щеб риба йому по пояс))), а через 10 хвилин і я витягую щуку на 3-3.5 кг... Але мені радіти нічого.
Дякую всім хто мене підтримував і вболівав))) негативний результат також результат. Якщо, хто може проаналізувати мої дії то пишіть зауваження та вказуйте на помилки допущені на даних змаганнях.

[attachmentid=25815] [attachmentid=25816][attachmentid=25817][attachmentid=25818][attachmentid=25819]
Alexey@, fiks73, jalsomino, john22, maxxxl, usach, Vlad Oskartu, ZAV, _VIT_, Винни, денисXXX, саша66, шуравиз,
24.2.2017, 14:46 14th World Ice Fishing Championship maxxxl, SAGE, _VIT_, Каламбет,
24.2.2017, 14:42 14th World Ice Fishing Championship
Тренировки закончени. Команда готова К рубилову. На даний момент идет підготовка насадки, прикормки, снастей. Пожже тактика и установка по зонам.
Поддержка с ференгейта рулит. Шапочки обаденние. А манежка еще лучше курточка мотилем не пачкается.)))[attachmentid=25646] [attachmentid=25647] [attachmentid=25648]
SAGE, _VIT_, Винни, Каламбет,
23.2.2017, 16:47 14th World Ice Fishing Championship
Еще один день.[attachmentid=25638] [attachmentid=25637][attachmentid=25639]
Alexey@, волк,
22.2.2017, 17:22 14th World Ice Fishing Championship
[attachmentid=25627] ох и запах )))
[attachmentid=25628] шутки смех веселье)))
maxxxl, _VIT_, Винни, волк, Ленин,
22.2.2017, 17:19 14th World Ice Fishing Championship
[attachmentid=25621] [attachmentid=25622][attachmentid=25623][attachmentid=25624][attachmentid=25624]
[attachmentid=25625][attachmentid=25626]
Alexey@, maxxxl, _VIT_, Винни, Ленин,
22.2.2017, 0:31 14th World Ice Fishing Championship
https://youtu.be/RsaQtqY5FNY[attachmentid=25613] [attachmentid=25612][attachmentid=25610][attachmentid=25611][attachmentid=25609]
[attachmentid=25614]
Якось так.
nikolaevi4, _VIT_, Винни, ФЕДУАРД,
20.2.2017, 15:43 14th World Ice Fishing Championship
Вот он [attachmentid=25581] [attachmentid=25582][attachmentid=25583] лично меня тренировка озадачила. У Зайко туча теорий. Щевич лучше всех уверен в теме с рыбой. В целом настроение, атмосфера в команде отличная. Мотыль живой. Времени мало, много работы.
Alexey@, nikolaevi4, _VIT_, волк, Каламбет,
19.2.2017, 16:16 14th World Ice Fishing Championship
Едем. Настроение отличное, атмосфера в команде мне нравится. До граници Белорусии 20 км.
Винни, волк, Каламбет,
8.2.2017, 9:51 14th World Ice Fishing Championship
Пожалуюсь еще. Вещи воняют рибой, люди жахаются меня))). Сильно болят колени. Но в целом самочуствие отличное. Думаю еще тура на два меняби хватило.))))
Каламбет, ФЕДУАРД,
8.2.2017, 9:44 14th World Ice Fishing Championship
Всем спасибо! Перед последними двумя турами зашол в чат почитал ваши пости. Мои емоции и желание зашкаливали ньчью почти не спал. После второго тура бил на себя зол. В третьм туре финала била конкретная заруба за один із углов но конкуренцию получилось видержать. Дальше мандраж і радость. Короче емоции передать не могу все. Пожже соберусь с мислями напишу отчет.
Еще раз спасибо!
nikolaevi4, papa14959, space, Vos, волк, денисXXX, Каламбет, Ленин, ФЕДУАРД,
22.12.2016, 0:02 Общие вопросы по соревнованиям и фестивалям ЗОФРС
Цитата(Винни @ 21.12.2016, 8:50) [snapback]98117[/snapback]

ну так с этого и надо было начинать smile.gif

О тсебя добавлю. Много рибаков не осведомлени о простих вещах. Например: финансовая часть одна із основних. Хочешь стась риболовом конкурирующими с другими в первою очередь нужно іметь оснащение не хуже своих будущих конкурентов є єто деньги не малие деньги. Я говорю о стабильних затратах на бензин проживание, снаст, наживка, прикормка ітд. К примеру стоемость 1 качественной мармишки 100 грн. І понятно что 10 шт. Не обойтись за сезон. Даже попростому подойдя к подщету минимум получится от1000 до 2000 грн. на рибалку. А ето серезний бюджет. Следующее єто наличие свободного времени. Не секрет чем больше ловишь тем сильнее ваше мастерство я К примеру питался ездить 3-4 раза на рибалку. Накладно поскольку интереси не только свои нужно учитивать, а й рабочие моменти я уже молчу о жене и детях. Далее я б виделел желание. Я о том что можно бистро перегореть а жто может случится в случаи не правельних ращетах своего бюджета и свободного времени. Ну и на последнее место я б поставил талант.
Итак получается что в основном все упиратся в бумагу под названием деньги. Даже личное время зависит от них. Поетому соезмеряйте желание, деньги, время на ненесколько лет вперед т.к. профи за 1 год не стать.
maxxxl, олежик, Юрчик,
2.12.2016, 10:50 Ледовая обстановка на водоемах
Турне по пескам:
Рица ели ели взялась коркой
[attachmentid=25190]
Гребной канал напротив порторио
[attachmentid=25191]
Вполне неплохо затянулось лед 3 см. Но трещит и очень влажний за щет снега
Район труби гребной тоже затянут оба рукава но лед тонше около 2 см. [attachmentid=25192]
Есть ходибельние места с 3 см. Льдом но для екстремалов[attachmentid=25193] залив перед першим мостом первий мост і второй льда нет[attachmentid=25196] [attachmentid=25195][attachmentid=25194]
База виктория корка[attachmentid=25197]
Труба в сторону днепра - корка
[attachmentid=25198]
Еще одно извесное место в сторону труби 2 см лед[attachmentid=25199]
Балабенский залив по ту сторону балабиного виднеется лед[attachmentid=25200]
Кушугумский залив лед сантиметр но практически стал
[attachmentid=25203][attachmentid=25202]
[attachmentid=25201]
Озеро глубокое не думает замерзать
[attachmentid=25204]
Бутилка с сторони глубокого озера стала лед 3 см но трещит под моим весом со сторони кушугума тонше ступил и провалилася сапог возле берега
[attachmentid=25205] [attachmentid=25206]
Также заехал на вонючку странно что там даже на лед не смог стать хотя на прошлих виходних бил он около 4 -5 см. Наверное теплую струю запустить ктото и лед не смог укрепится.
Мой вес с одеждой центнер єто для сравнения....
Вивод сдеоаю следующий примерно дня через 3 на гребном и в бутилке можно пробивать рибачить. Но акуратно в глубоких местах лед может бить тонким. А Днепр еще слишком теплий протоки днепра замерзнути не скоро.
Denis_2011, maos, maxxxl, usach, Винни, волк, Летучий Миш, Лидер, Саша К, Сергей Большов, ФЕДУАРД,

3 страниц V  1 2 3 >
- Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 11:56