FishUp
Главная    ЗРК    СМИ о клубе    Весняна толока на Хортиці

Весняна толока на Хортиці

В рамках Всеукраїнських акцій, ініційованих Президентом України "Весняна толока з благоустрою та озеленення" та "День довкілля", 5 квітня 2008 року Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області спільно з Національним заповідником "Хортиця" було організовано акцію з прибирання прибережної та плавневої частини о. Хортиця та висадки саджанців берізок в березовому гаї. Не дивлячись на статус природно-заповідної території, ця особливо цінна частина острова зазнала значного впливу від відвідувачів та відпочиваючих. Звичним явищем стали розкидана скляна та пластикова тара, залишки одноразового посуду та інше побутове сміття.

Акція була проведена за активної підтримки біологічного факультету Запорізького національного університету та громадських екологічних організацій-членів громадської ради при Держуправлінні: МГО "Молодіжне товариство охорони та вивчення птахів", Запорізьке обласне НКТ "Українська старовина та заповідна справа" та інших.

Як відмітив начальник Держуправління Гліб Анатолійович Золотарьов, спільні акції за участю професійних екологів, громадських активістів і молодого покоління мають особливе значення, так як об'єднують зусилля різних верств населення у прагненні до гармонійного існування у навколишньому середовищі.

Активно проявили себе при проведенні акції студенти-біологи, які не тільки в теорії, але й в практиці довели свою любов до природи: сумлінно прибирали сміття та розвішували шпаківні.

Родзинкою заходу, яка виділила його з численних інших природоохоронних акцій, стало участь у ній представників рибальського клубу "Гачок". Члени організації - спортивні рибалки були одними з ініціаторів проведення акції і взяли на себе зобов’язання очистити береги р. Дніпро та плавневих озер від сміття та залишків браконьєрських знарядь, які залишили їх менш сумлінні колеги.

Загалом, у акції прийняло участь близько ста учасників. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим.

Долучайтесь до акцій з озеленення та благоустрою. Зробимо наш край зеленим.

По материалам "Запорожская правда" № 52, 2008 г.

Поделиться
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
  • Весняна толока на Хортиці
Рубрика  СМИ о клубе   

Вступить в клуб

  Видео

Подледная ловля трофейной щуки      Энциклопедия рыболова «Фидер – это просто»     

Все видео

  Фото

Фотоотчет с Кубка ЗРК по ловле рыбы фидером      Фотоотчет с ЧЗО по ловле рыбы поплавочной удочкой     

Все фото